Zbláznil se...

7. července 2010 v 13:14 | Lalah |  Zdrogovaná
Ano, svět se opravdu zbláznil. Nevím, jestli je to všechno práce Harryho Pottera, reklam a počítačů, ale něco je špatně. Když jsem byla malá, těšila jsem se, až budu velká. Teď jsem velká a těším se, až budu ještě větší. Pak mi bude sedmdesát a já se budu těšit, až umřu a vnoučata po mě maximálně zdědí majetek a choleru. Ať se děje cokoliv, svět potřebuje opravit. Jestli stačí jen nepovolit HAARP, nebo... Prostě vyměnit lidi. Včera jsem se dokoukala na Nádhernou zelenou (v originále "The green beautiful"), úžasnej film. Určitě se dívejte, jestli můžete. Dojde vám, co myslím tímhle článkem, pokud vám to ještě nedošlo. 

Někdy si říkám, jaký by to bylo, žít třeba o pár let později, nebo dřív. Kdyby mi teď byly třeba dva roky, anebo pětadvacet. Jestli bych si užila dětství, jak jsem si ho užila před pár lety. Vlastně jsem si ho neužila, snažila se jen napodobit dospělý. Je to zlej zákon, ale nikdo nežije jen jednou. Všichni už jsme někdy žili a všichni žít budeme. A kdo nesouhlasí? Přesvědčí se sám, až umře. Ale pak si na to nebude pamatovat. 

Pamatuju si na moje blogový začátky. Éra Dominiky Myslivcový byla ještě v plínkách a já... Byla malá, rozkošná a nevinná. Teď jsem velká, zlá a stále nevinná, ale chápe to někdo? 
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama